Hotel Zamek pod brzozami Krynica

Krynica Zdrój to malownicza miejscowość położona w województwie małopolskim. Znana jest głównie ze swojej uzdrowiskowej działalności. Tłumy turystów przyciągają nie tylko wspaniałe widoki i trasy spacerowe, ale również czyste powietrze i ciekawe zabytki.


Krynica Zdrój jest więc doskonałą bazą wypadową, idealną na weekendowy wyjazd lub dłuższy pobyt. Tych, którzy szukają noclegu w niezwykłym miejscu, zapraszamy do Zamku pod Brzozami!


Jest to unikalna rezydencja, położona w dolinie Czarnego Potoku. Stylizowana na bajkowy zamek, zachwyca już od samego wejścia. Wystarczy przekroczyć próg naszego Zamku, żeby przenieść się do niezwykłego i magicznego świata.

Naszą wizytówką są profesjonalna obsługa, niesamowite wnętrza oraz pyszne jedzenie. 

Do dyspozycji gości mamy cztery wspaniałe komnaty, wyposażone w prywatne łazienki, telewizję oraz sieć Wi-Fi. Każda z komnat jest unikatowa i niezwykle klimatyczna. Z dbałością o najmniejsze detale, odtworzyliśmy pałacowe, pełne przepychu wnętrza, znane z muzeów lub książkowych ilustracji. Ponadto mamy również wieżę, z której rozciąga się niesamowity widok na okolicę. Nocleg w Zamku pod Brzozami gwarantuje więc nie tylko niesamowite wrażenia, ale przede wszystkim odpoczynek i relaks na najwyższym poziomie.

Nasza oferta obejmuje nie tylko noclegi w wybranej komnacie, ale również organizację wyjątkowych uroczystości takich jak: 

  • ślub cywilny, 
  • zaręczyny, 
  • rocznica ślubu, 
  • romantyczny pobyt, 
  • małe przyjęcie. 

* Istnieje również możliwość wynajmu całego obiektu na wyłączność

W naszym Zamku każdy poczuje się wyjątkowo! Piękne wspomnienia i niesamowite wrażenia gwarantowane! Zapraszamy!

Copyright © 2021 zamekpodbrzozami.pl